Mesačný plán LRP

Ak chcete zdravo žiť a používať esenciálne oleje je výhodné si urobiť mesačný plán.

To znamená že si kažký mesiac objednáte výrobok, aby ste vyskúšali niečo nové alebo vymenili niečo čo používate.

Poštovné Vám bude vrátené vo forme bodov 1 bod=1 euro

Ak máte objednávku vyššiu ako 50 bodov bude Vám vrátené od 10 %do 30% z ceny vo forme bodov PV .

Za body môžeš nakupovať výrobky.


KLUB PRODUKT MESIACA

Každá LRP objednávka medzi 1. a 15. dňom v mesiaci v min. výške 125 PV umožňuje, aby sa konzultant produktov zapojil do klubu pre bezplatný produkt mesiaca. Nezávislí konzultanti, ktorí sú zapojení do tohto programu, dostanú vo svojej mesačnej objednávke bezplatný produkt mesiaca.

PRODUKTOVÉ AKCIE

dōTERRA pravidelne ponúka mesačné akcie. Tieto akcie sa oznamujú v prvý deň v mesiaci a zvyčajne závisia od výšky PV na objednávke. Ak si svoj vernostný program nastavíte na neskôr ako na 1. deň v mesiaci, máte tak čas na to, aby ste si objednávku upravili tak, aby ste mohli získať akciový tovar dōTERRA.

Produktová (personálna) výška (PV) – Ku každému produktu je pridelená určitá PV. V mnohých prípadoch je PV rovnaká ako cena produktu. Celková PV produktu sa nachádza v objednávkovom formulári alebo v nákupnom košíku, a to v stĺpci označenom PV alebo objem.

dōTERRA NÁSTROJE

Keď zažijete čistotu a silu dōTERRA esenciálnych olejov a produktov pre zdravie, budete sa chcieť o svoje zážitky a naše produkty podeliť s ostatnými. Aby sme Vám na Vašej ceste pomohli, vytvorili sme brožúrku „Sharing dōTERRA Naturally“. Tohto jednoduchého sprievodcu môžete používať, keď sa budete s ostatnými deliť o nesmierne výhody esenciálnych olejov.