Prečo práve dottera

ZDROJE ESENCIÁLNYCH OLEJOV

Účinnosť začína so samotnou rastlinou. Rovnaké druhy rastlín v rôznom podnebí budú mať odlišné chemické zloženie.

Keď sa rastliny pestujú v optimálnej pôde, teplote a podnebí, vyprodukujú esenciálny olej vo vyššej kvalite tak, ako to má byť.

Ale to je len prvá časť rovnice. Čistota hrá v účinnosti hlavnú úlohu. Mnohé esenciálne oleje na predaj nie sú certifikované ako čisté. Často obsahujú prídavné látky alebo iné zložky, ktorými sú zriedené a ktoré ich znečistia. Týmto oleje strácajú vlastnosti pozitívne ovplyvňujúce zdravie. dōTERRA sa zaväzuje poskytovať tie najčistejšie a najúčinnejšie esenciálne oleje. Máme globálnu sieť farmárov, ktorí dobre poznajú proces pestovania rastlín pre esenciálne oleje. Oni zaisťujú, aby bolo o rastliny dobre postarané a aby boli spracované v správnom čase.

dōTERRA dokonale spojila moderný pokrok s testovacími postupmi, aby

zabezpečila čistotu a účinnosť každého esenciálneho oleja. Každý jeden dōTERRA esenciálny olej sa čo najprísnejšie a najdôkladnejšie testuje.

Tento testovací protokol (CPTG – certifikovaná čistá terapeutická trieda®) je latkou pre kvalitu, čistotu, účinnosť a konzistentnosť.

Keď sa dōTERRA rozhodne, že niektorý esenciálny olej je dosť dobrý na to, aby sme ho predávali, môžete mať istotu, že tento olej má najvyšší obsah aktívnych

a užitočných zložiek, neobsahuje žiadne nečistoty a jeho chemické zloženie nebolo inak zmenené. U nás v dōTERRA vieme, že rovnako ako my, tak aj Vy sa staráte o svojich najbližších s rovnakou opaterou, pozornosťou a tiež odhodlaním. Spoločne chceme poskytovať to najlepšie, čo vieme.

 Certifikovaná čistá terapeutická trieda

Esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy poskytujú istotu, že tieto oleje neobsahujú žiadne ďalšie látky alebo umelé  zložky, ktoré by zriedili ich účinné kvality.

Vždy hľadajte oleje s CPTG logom, ktoré predstavujú oleje Certifikovanej čistej terapeutickej triedy. Toto zabezpečuje, že používate najúčinnejšie a najbezpečnejšie esenciálne oleje, ktoré poskytujú zdravotné účinky, bez akýchkoľvek vedľajších účinkov, alebo závislosti spojených s bežne predpisovanými liekmi.

Účinné na baktérie aj vírusy.

Keď ste diagnostikovaný/á na bakteriálnu infekciu, čo spraví váš doktor? Predpíše vám antibiotiká. V prípade vírusovej infekcie, vás pošle domov, aby ste to vyležali. Dôvodom, prečo vám nepredpíše antibiotiká je, že antibiotika nie sú účinné na vírusy, ktoré sú vo vnútri bunky.

Na druhej strane esenciálne oleje sú schopné preniknúť až do buniek a tak byť účinné proti vírusom aj baktériám.

Sú rýchlo účinné a cenovo dostupné.

Katalóg naša príležitosť